Tıpta Uzmanlık Sınavı’na Özel İlk ve Tek Uygulama

2005 yılında girdiğim ilk Tıpta Uzmanlık Sınavı’mdan beri TUS’u yakinen takip etmekteyim. Zaman zaman TUS Danışmanlığı, kişiye özel çalışma programları ile de bazı meslektaşlarımın başarısında rol oynadım onlara dersaneye gerek kalmadan bu işi kendilerinin de başarabileceğini gösterdim.

Yönetmekte olduğum web siteleri ve sosyal platformlar nedeniyle vede meslektaşlarıma çok faydalı olduğunu düşündüğüm, TUS’a özel sayısal veriler, analizler, istatistiksel çalışmalar yapan Türkiye’deki tek isim olarak yeni bir sosyal medya uygulaması olan ‘TUS Analizleri sayfamı size duyurmak istiyorum. Ulusal medyada, basında, özel röportaj olarak yer bulan uzun yıllardır yapmış olduğum TUS analizlerini yeni açmış olduğum platformda daha iyi takip etme şansını bulacaksınız.

Bu uygulamadan hem sizlerin hem de paylaşımda bulunduğunuzda arkadaşlarınızın özellikle TUS tercihlerinde oldukça faydalanacağına inanıyorum.

‘TUS Analizleri’ şu an facebook ve twitter ortamında aktiflenmiş olup aşağıdaki adreslerden takip etmeye başlayabilirsiniz. Sorularınızı da ilgili platformlardan şahsıma iletebilirsiniz. Özellikle TUS olmak üzere gireceğiniz tüm sınavlarda şimdiden başarılar diliyorum.

TUS Analizleri Facebook: www.facebook.com/TUSanalizleri

@TUSanalizleri Twitter: https://twitter.com/TUSanalizleri

Ayrıca twitterda  etiketini de takip edebilirsiniz.

 

Uzm. Dr. Fatih BATI
https://twitter.com/drfatihbati